Bieg Radiologa

Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne
serdecznie zaprasza

 
Termin wydarzenia: 7 czerwca 2019, o godz. 7:00 
Bieg Radiologa to wydarzenie na dystansie 5km (dwie pętle po 2,5km) w większości na podłożu szturowym z odcinkiem po plaży. Dla każdego uczestesnika przygotowana zostanie pamiątkowa koszulka, a dla najlepszej trójki w rywalizacji kobiet i mężczyzn przygotowaliśmy nagrody.
Dla zainteresowanych wziąciem udział zapraszamy do wybrania opcji "Bieg Radiologa" w trakcie rezerwacji, a zarejestrowanych uczestników prosimy o kontakt drogą mailową na: symposium@symposium.pl.
Ilość miejsc na wydarzenie jest ograniczona.
Koszt uczestnictwa: 20zł.
Lokalizacja: Park Prezydenta Ronalda Reagana W Gdańsku. Start i meta usytuowane na skraju parku przy ul. Dąbrowszczaków 40.
Regulamin: tutaj.
Radiologiczne Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie

Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne
serdecznie zaprasza


Termin i miejsce: Odbędą się w Górkach Zachodnich (Narodowe Centrum Żeglarstwa) w dniu 8 czerwca 2019.
Regaty odbędą się na wodach Zatoki Gdańskiej lub na rozlewisku Wisły Śmiałej/Martwej – w zależności od warunków pogodowych
W regatach mogą brać udział załogi reprezentujące poszczególne oddziały Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego. 
Zgłoszenia: sekretariat.pltr@gmail.com
RADIOART

Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne
serdecznie zaprasza do udziału


Będzie to prezentacja prac plastycznych środowiska radiologicznego – nie będzie miała formy konkursu. Będą mogły być eksponowane obrazy i inne prace płaskie, które mogą być umieszczone na ścianach lub sztalugach. Dopuszczone są akwarele, obrazy olejne, akrylowe, pastele, rysunki wykonane piórkiem, węglem, ołówkiem, obrazy haftowane, kolaże, techniki autorskie i mieszane, oraz inne techniki z wyłączeniem fotografii tradycyjnej lub cyfrowej. Prace wykonane w technikach nietrwałych (np. szkice węglem, pastele suche) musza być zabezpieczone (fiksatywą lub utrwalaczem). Maksymalny wymiar prac 1x1 m.
Autorami prac mogą być lekarze radiolodzy oraz lekarze specjalizujący się w radiologii a także technicy elektoradiologii.

Zgłoszenia: sekretariat.pltr@gmail.com


My best RadioStoryPolskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne
serdecznie zaprasza do udziału

Aby wziąć udział w Konkursie "My best RadioStory", należy w terminie od dnia 07.04.2019 do 12.05.2019 roku do godziny 23:59 przygotować min 120 sekundowy, maksymalnie 180 sekundowy filmik.
Praca ma przedstawiać najciekawszą, najbardziej kreatywną historię związaną z radiologią.
Interpretacja i forma przekazu dowolna.

Zgłoszenia: gotowe prace należy przesłać na adres e-mail: pltr2019@gmail.com.

Szczegółowy regulamin konkursututaj